أفريل 20, 2014 انتخابات (اخبارانتخابات)

ورود به سايت | ثبت نام كاربر

 

انتخابات (اخبار انتخابات)
●  آراي موسوي در هيچ يك از نظرسنجي‌ها از احمدي‌نژاد بيشتر نبود ● آراي موسوي در هيچ يك از نظرسنجي‌ها از احمدي‌نژاد بيشتر نبود

  رئيس كميسيون فرهنگي مجلس با اشاره به نظرسنجي‌هاي مختلف صورت گرفته در ماه‌هاي قبل از انتخابات گفت: در هيچكدام از اين نظرسنجي‌ها كه مربوط به كل كشور بود موسوي از احمدي‌نژاد جلوتر نبود.

● عکس - تجمع ميليوني مردم تهران در اعتراض به اغتشاشات ● عکس - تجمع ميليوني مردم تهران در اعتراض به اغتشاشات

  با گذشت ساعتي از پايان راهپيمايي عظيم مردم تهران عليه اغتشاشگران ، مردم تهران همچنان در قالب كاروان‌هاي مختلف در مسير‌هاي منتهي به ميدان وليعصر در حركت هستند.

● احمدي‌نژاد با 24 ميليون و 527 هزار راي رئيس جمهوري اسلامي ايران شد ● احمدي‌نژاد با 24 ميليون و 527 هزار راي رئيس جمهوري اسلامي ايران شد

  وزیر کشور با اعلام نتایج نهایی انتخابات ریاست جمهوری دهم اعلام کرد : در این انتخابات در مجموع 39 میلیون و 165 هزار و 191 رأی صحیح و باطله اخذ شدکه با شمارش نهایی آرا مشخص شد ، آقای محمود احمدی نژاد 24 میلیون و527 هزار و 516 رای ( 62 و 63 صدم درصدآرا ) را کسب کرده است.

● فیلم: نود سیاسی در وقت اضافه (واقعا دروغگو کیست؟!) ● فیلم: نود سیاسی در وقت اضافه (واقعا دروغگو کیست؟!)

  فیلمهای نود سیاسی در وقت اضافه در پاسخ به فیلم های نود سیاسی منتشر شد.

● گزارش تصویری از استقبال مردم مشهد از خاتمی (عکس) ● گزارش تصویری از استقبال مردم مشهد از خاتمی (عکس)

  

● گزارش تصویری از استقبال چند صد هزار نفری مردم در مصلی تهران از محمود احمدي نژد ● گزارش تصویری از استقبال چند صد هزار نفری مردم در مصلی تهران از محمود احمدي نژد

  

● گزارش تصویری از استقبال پرشور مردم مازندران از محمود احمدي نژد(عکس) ● گزارش تصویری از استقبال پرشور مردم مازندران از محمود احمدي نژد(عکس)

  

● افزايش روز به روز آراي كروبي نسبت به ميرحسين ● افزايش روز به روز آراي كروبي نسبت به ميرحسين

  احزاب اصلاح طلب تاكيد كردند: با توجه به معرفي برنامه هاي جامع كروبي و تیم قوی و شایسته و همچنين سفرهاي استاني پربار وی، آراي كروبي روز به روز حتي در ساير كشورهاي دنيا در حال افزايش است.

● در صورت رصد اوضاع احتمال دارد كروبي به نفع موسوي كنار برود ● در صورت رصد اوضاع احتمال دارد كروبي به نفع موسوي كنار برود

  رئيس كميته ي احزاب ائتلاف مردمي حاميان ميرحسين موسوي گفت: كروبي با تيم مشاوران خود مشاوره و مشورت مي كند و در صورت رصد اوضاع احتمالاً كناره گيري خواهد كرد.

● ورزشگاه شهدای انقلاب کرج مملو از جمعیت است ● ورزشگاه شهدای انقلاب کرج مملو از جمعیت است

  پیش از آغاز سخنرانی میرحسین موسوی، ورزشگاه شهدای انقلاب کرج مملو از جمعیت مشتاق برای دیدار با میرحسین موسوی است.

● دولت در سال 64 از قیچی کردن مو و لباس جوانان حمایت می‌کرد ● دولت در سال 64 از قیچی کردن مو و لباس جوانان حمایت می‌کرد

  دکتر احمدی‌نژاد در حالی که پس از استقبال 4 ساعته مردم اصفهان، تنها حدود 15 دقیقه در میدان امام(ره) اصفهان و در جمع صدها هزار نفر از مردم این شهر سخنرانی کرد تا برای گفت‌وگو با ملت ایران خود را به برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری برساند

● انگ ننگ را بر پيشاني مفسدان مي‌زنيم ● انگ ننگ را بر پيشاني مفسدان مي‌زنيم

  دکتر احمدی‌نژاد در حالی که پس از استقبال 4 ساعته مردم اصفهان، تنها حدود 15 دقیقه در میدان امام(ره) اصفهان و در جمع صدها هزار نفر از مردم این شهر سخنرانی کرد تا برای گفت‌وگو با ملت ایران خود را به برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری برساند،

● فعالیت 211 نفر از نمايندگان مجلس در حوزه انتخاباتي خود در حمايت از احمدي نژاد ● فعالیت 211 نفر از نمايندگان مجلس در حوزه انتخاباتي خود در حمايت از احمدي نژاد

  عضو شوراي مركزي فراكسيون اصولگرايان گفت: 211 نفر از نمايندگان مجلس بطور مستقل در حوزه انتخاباتي خود و مجاور ، عملكرد دولت نهم را به مردم بازگو مي كنند.

● ناصري بهتر است به خلاف گويي و تخريب عليه كروبي خاتمه دهد ● ناصري بهتر است به خلاف گويي و تخريب عليه كروبي خاتمه دهد

  سخنگوي حزب اعتماد ملي در واكنش به اظهارات عبدالله ناصري مبني بر اينكه آراي موسوي نسبت به آراي كروبي فاصله معناداري دارد و اصلاح طلبان توقع دارند كه كروبي به نفع موسوي از صحنه انتخابات كناره گيري كند، گفت:‌ ناصري و حاميان تفكر وي بهتر است از اين بي تدبيري ها و اتهام زني ها دست بردارند و به آرشيو ميزان راي كروبي و كانديداي مورد نظرشان (معين) در سال 84 مراجعه كنند و بدانند با خلاف گويي و بداخلاقي و اتهام زني عليه كروبي نمي توانند كاري از پيش ببرند.

● مير حسين بايد به نفع كروبي كنار برود ● مير حسين بايد به نفع كروبي كنار برود

  عضو شوراي مركزي حزب اعتماد ملي گفت: با توجه به فضاي جديدي كه در صحنه انتخابات كشور رخ داده است برخي اعضاي ستاد موسوي مانند عبدالله ناصري به دنبال جنگ رواني هستند و چون اين يك جنگ رواني است كه از سوي رقبا شكل گرفته است و لذا كروبي تحت هيچ شرايطي با كنار رفتن خود آرا را در سبد مير حسين نمي ريزد بلكه اين بار مير حسين موسوي بايد آرا خود را در سبد كروبي بريزد.

    
صفحه 1 از 8اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  بعدي   آخرين   
رفتن به صفحه:   برو 

 

در بخش انتخابات ، گروه ایرانی سلام کوشیده است آخرین اخبار انتخاباتی را بصورت بی طرفانه و از خبرگزاری های معتبر در مورد انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری ایران جمع اوری کرده و در اختیار ایرانی های عزیز قرار دهد.

لطفا مقالات خود را در مورد آخرین اخبار داغ انتخابات ریاست جمهوری ایران در قسمت (تماس با گروه ایرانی سلام) برای ما ارسال نمایید.

با تشکر گروه ایرانی سلام

بخش اخبار داغ انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری ایران

صفحه نخست | نقشه سایت
تمامي حقوق اين سايت متعلق به گروه ايراني سلام مي باشد.
طراحی شده توسط پورتال فراتك